Vítám Vás na stránkách věnovaných měření bazální teploty. Jsou na nich shrnuty mé poznatky, získané mnoha a mnoha měsíci, kdy jsem sama měřila bazální teplotu a studovala, na cokoli jsem k tomuto tématu přišla. Předem bych vás ale chtěla upozornit, že nejsem lékař a všechny informace, které zde naleznete, jsou poskytovány bez záruky. Přestože jsem se je snažila sepsat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, berte je, prosím, jako informace laika a všechna svá podezření a problémy řešte s lékařem.
Protože stránky jsou určeny pouze ženám (pánové ať si klidně počtou, ale měřit asi osobně nebudou ;-), jsou psány pro ženský rod.
Pokud na stránce najdete nějaké nesrovnalosti, popřípadě je budete chtít jakýmkoli způsobem samy doplnit, pište na adresu:
merenibt@centrum.czPro všechny, kterým se (nejen) díky měření bazální teploty podaří otěhotnět, a které zvažují šetřit přírodu i vlastní peněženku, aniž by musely příliš slevit ze svého komfortu, mohu z vlastní výborné zkušenosti doporučit navštívit tuto stránku s moderními látkovými plenami, jsou krásné, snado se používají a jsou stoprocentně české :-)


Nezbytná reklama :-):HotelyInvia.cz - největší on-line prodejce zájezdů